Інформація про компанію

     Компанія "Центр високих інформаційних технологій" вперше заявила про себе на ринку інформаційних технологій в 2003 році, як компанія, що спеціалізується на розробці, впровадженні та супроводі інформаційних інфраструктур корпоративних клієнтів, а також ідивідуальних споживачів.

     Організація, створена практично при нульових інвестиціях і статутному капіталі, в ті роки була всього лише однією з багатьох тисяч подібних організацій, що займаються збиранням і продажем системних блоків ПК.

     Працюючи виключно на заслуговуванні довіри покупців і прирості кількості постійних клієнтів, за рахунок якості обслуговування і швидкого виконання замовлень, колектив домігся істотних результатів у своєму розвитку, що дозволило, в свою чергу, вижити і процвітати на ринку в даній області.

     За роки діяльності компанія придбала досить широку популярність в колі замовників і партнерів корпоративного сектора ринку. На сьогоднішній день компанія заявляє про себе, як про повноцінний системний інтегратор, що надає повний спектр послуг зі створення комплексних інформаційних систем різного рівня.

     Ми готові надавати послуги нашим клієнтам незалежно від обсягу замовлення: від строкової поставки картриджа для принтера або паперу для ксерокса до кабельних проектів та поставки складних апаратно-програмних рішень "під ключ".

     Сьогодні вибір правильного комп'ютерного обладнання є запорукою особистого успіху і необхідною умовою конкурентоспроможності підприємства в цілому. Щоб цей вибір став оптимальним, необхідно врахувати всі можливі ситуації, в яких техніка покаже себе найкраще. Вкладаючи кошти в розвиток власної інформаційної інфраструктури, наші клієнти, як правило, воліють працювати з нашою компанією, будучи при цьому впевненими в термінах поставки, якості робіт та обліку всіх власних вимог.

        Основні напрямки діяльності компанії:

•     системна інтеграція, створення рішень "під ключ";

•     поставка, установка і конфігурація обладнання та програмного забезпечення;

•     гарантійне обслуговування техніки;

•     технічна підтримка і абонентське обслуговування підприємств.

Зв'язатися з нами

м. Львів, вул. Яр. Мудрого 2/3
Телефон: 8 032 2338632
Ел.пошта: sales@cvt.com.ua