Послуги ІТ

     IT-послуги стали частиною нашого життя, також як IT-технології стали частиною будь-якого офісу. IT-послуги, що надаються нашою компанією, дозволяють:

•     скоротити витрати на обслуговування вашої комп'ютерної техніки;

•     оптимізувати робочі процеси, прискоривши більшість рутинних операцій;

•     зробити витрати на інформаційно-технічне забезпечення передбачуваними і легко планованими;

•     підвищити надійність роботи вашої компанії;

•     зосередити роботу ваших фахівців на профільних напрямках;

•     захистити вашу інформацію від пошкодження і небажаного                           розповсюдження.

     Ще одна актуальна на сьогодні проблема - легалізація програмного забезпечення. Не секрет, що багато суб'єктів малого та середнього бізнесу в справжній момент використовують контрафактні копії Microsoft Windows, Microsoft Office та інших програм. У разі перевірки та виявлення такого ПО штраф може істотно підірвати бюджет компанії. Наша компанія може допомогти з вибором оптимальної схеми установки легального ПЗ та мінімізацією витрат на його впровадження.

     Слід розуміти, що IT-послуги - це не тільки підтримка вашої техніки в робочому стані, а й суттєва допомога в організації бізнес-процесів. Автоматизація операцій дозволяє економити час і більш ефективно використовувати ресурси, системи зв'язку дозволяють координувати роботу на великих проектах та забезпечувати узгодженість вузлів інфраструктури (що важливо, зокрема, в тих випадках, коли у вашій компанії кілька географічно віддалених офісів або інших комерційних об'єктів), а заходи щодо захисту інформації дозволять вам залишатися спокійними за дані, що представляють комерційну таємницю.

     ІТ аутсорсинг, як можливість для компанії передавати частину своїх функцій стороннім кваліфікованим фахівцям в області IT, набуває все більшої популярності. Це пов'язано в першу чергу з тим, що інформаційна сфера на даний момент дуже активно розвивається, і з'являються все більш складні технології. IT аутсорсинг дозволяє компанії повністю зосередити людські і фінансові ресурси на виконанні основної роботи і розвитку свого бізнесу, тобто на профільних напрямках діяльності.

     Наша компанія, пропонує послуги інформаційного аутсорсингу, володіє професійним досвідом у цій галузі, залучає на роботу висококваліфікованих фахівців, стежить за останніми оновленнями і змінами на ринку IT-послуг.

     Перелік послуг, які може включати в себе IT аутсорсинг, досить широкий. При цьому, компанія-інтегратор може надавати як окремі IT послуги, так і комплексний IT аутсорсинг. Комплексний варіант надання послуг є найбільш вигідним, в цьому випадку, клієнту необхідно лише надати доступ до інфраструктури, а всі роботи по її обслуговуванню беруть на себе грамотні фахівці.

     IT аутсорсинг дає безліч переваг, серед яких:

•     зниження витрат на утримання власних служб - зменшення фонду заробітної плати, кількості одиниць техніки і необхідного програмного забезпечення;

•     безумовне дотримання строків, у які будуть надані ІТ послуги та виконані всі узгоджені роботи;

•     істотна економія часу за рахунок роботи висококваліфікованих фахівців, що надають ІТ послуги;

•     комплексне обслуговування завжди обходиться дешевше, ніж виконання окремих IT послуг.

     Таким чином, використовувати ІТ аутсорсинг для багатьох підприємств значно вигідніше, ніж наймати власних фахівців.

Зв'язатися з нами

м. Львів, вул. Яр. Мудрого 2/3
Телефон: 8 032 2338632
Ел.пошта: sales@cvt.com.ua