ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Послуги

IT-аутсорсинг.
Технічна підтримка, настройка і супровід програмного забезпечення, екстрена комп’ютерна допомога без IT-фахівця компанії – все це надає IT- аутсорсинг. Ви можете не хвилюватися про роботу свого комп’ютера, мережі і сервера підприємства, навіть не маючи в штаті жодного програміста або системного адміністратора.
IT- аутсорсинг (або аутстаффінг) – це відмінна можливість забезпечити стабільну роботу всієї інформаційної системи компанії, навіть якщо у вашому штаті співробітників немає необхідних фахівців. Іншими словами, ви надаєте турботу про своє програмне забезпечення, комп’ютерах, серверах і мережі – позаштатним фахівцям. Найбільшою популярністю аутсорсинг користується в компаніях, які не спеціалізуються в IT сфері, але прагнуть попередити збої та вразливості системи.
Сервіс. Надаємо комплексні послуги обслуговування, налаштування та супроводу всієї інформаційної системи підприємства. За більш ніж 15 років ми акумулювали значний досвід, чітко розуміємо потреби вітчизняного бізнесу, маємо всі засоби для оперативного вирішення будь-яких проблем: висококваліфіковану команду професіоналів, сучасне обладнання, відповідальне ставлення до потреб кожного клієнта.

Категорії Послуг
IT-інфраструктура
Детальніше
Аутсорсинг ІТ-інфраструктури
Детальніше