ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Розробка рекомендацій щодо розвитку інформаційної мережі підприємства

Щоб збільшити потужність бізнесу, необхідно проаналізувати інформаційну мережу компанії та визначити пункти її зростання. А вже потім починати розробляти способи розвитку власної справи.

Сьогодні здійснити всі етапи можна за допомогою сторонніх спеціалістів, які виконують низку завдань: створення, планування, аудит мережевої системи й детальне вивчення інформаційної мережі підприємства.

Для чого потрібна послуга розробки рекомендацій з розвитку ІМ?

 

 1. Повна перевірка мережевої інфраструктури дає змогу виявити можливі прогалини, які зразу ж виключаються.
 2. Дослідження інформаційної мережі допомагає зрозуміти, яким чином вона функціонує, і розробити підходи до ефективного розвитку мережевої інфраструктури.
 3. Послуга мінімізує витрати на соціальні технології та тестування мережі.
 4. Створення плану розвитку зменшує час для впровадження процесу модернізації.

Розробка рекомендацій з оптимізації інформаційної мережі: складові

Для кожного типу бізнесу потрібна певна модель розвитку, тому важливо виробити індивідуальну стратегію росту згідно з його вимогами. Послуга, загалом, складається з наступних кроків:

 

 • проведення обстеження мережевої інфраструктури;
 • створення  персональних інструкцій з розвитку;
 • розробка схем, підготовка специфікацій технологічного обладнання, які необхідні для модернізації;
 • письмова фіксація проведених робіт;
 • впровадження процесу осучаснення з використанням індивідуальних вимог (сприяє швидкому росту інформаційної мережі та компанії в цілому).

 

Як це працює?

 

 1. Спеціалісти аналізують інформаційну мережу для втілення оптимальних методів розвитку. Завдяки цьому модернізація всіх компонентів мережевої інфраструктури проходить за максимально короткий період та зі значною продуктивністю для підприємства.
 2. Виконавець надає замовнику задокументовані дієві рекомендації з розвитку, розроблені спеціально під вимоги його бізнесу. Інструкції згідно з персональними потребами інфраструктури дають можливість зростати компанії безперешкодно.

 

Впровадження мережевих рішень

 

Для безпроблемного впровадження нових продуктів в мережу потрібно мати хмарні та локально-обчислювальні технології. Забезпечити компанію таким рішенням допоможуть кваліфіковані спеціалісті, які займаються їх проектуванням та переносом елементів мережевої  системи до серверу.

 

Хмарне рішення для мережі 

 

Щоб мережева структура працювала стабільно, необхідно правильно вправаджувати нові рішення. Поетапне оновлення існуючих об’єктів сприяє ефективному функціонуванню мережі.

До впровадження належить:

 • створення індивідуального проекту для ІТ-інфраструктури;
 • формування персонального бренду (UI/UX-дизайн системи);
 • побудова нового механізму мережевої структури;
 • процес резервного копіювання даних.

Об’єднання нових позицій мережі дає можливість збільшити наявну потужність мережевої системи.

 

Хмарний хостинг

 

Основні вимоги для хмарної платформи мережі:

 • висока працездатність;
 • максимальний рівень стабільності, віддалений доступ без збоїв;
 • забезпечення захисту персональної інформації.

Компанія-виконавець також займається оформленням дизайну бренду у хмарі. Спеціалісти розробляють UI/UX-втілення компонентів інфраструктури мережі, що буде легко сприйматися при управлінні.

Побудова хмарної платформи

 

Згідно з технічною здатністю, головними вимогами та показником ефективності компанії можливі три моделі інфраструктури мережі:

 1. SAAS. Сервіси та деякі частини структури надаються у якості послуг у хмарі. У такий спосіб застосування хмарної системи здійснюється онлайн, а користуватися її компонентами можна віддалено.
 2. PAAS. Дана структура організовує продукти мережевої інфраструктури у вигляді додатків із набором функцій. Сюди входять такі послуги, як створення робочого місця (cloud workplace) та користування обчислювальним функціоналом системи. Це дозволяє виключити моніторинг стану серевервів та відмовитися в підтримці системної інформації.
 3. LAAS. При такому сценарії можливий доступ до окремих компонентів інфраструктури мережі: до хмарної операційної системи, системи зберігання інформації, керування модулями мережі. Тут можна самостійно орудувати доступними об’єктами.

 

Аутсорсинг підтримки мережевої інфраструктури

 

Для ефективної діяльності компанії та її філій необхідно грамотно налаштувати рівень обслуговування їхньої ІТ-інфраструктури. Кожна система складається з низки програмних та апаратних засобів, тому підтримка цілої мережі потребує значних ресурсів. 

Щоб вся група відділів працювала як слід, а їхня ІТ-платформа була під постійним контролем, можна скористатися послугою аутсорсингу підтримки мережевої інфраструктури.

Обслуговування мережевої інфраструктури та її компонентів за допомогою кваліфікованих спеціалістів допомагає:

 • забезпечити постійний моніторинг функціональності внутрішньої системи;
 • у разі неполадок вирішувати проблему максимально оперативно;
 • скоротити витрати, які виділяються на керування інфраструктурою.

 

Що входить в послугу?

 

Підтримка мережевої інфраструктури включає:

 1. Аутсорсинг адміністративної частини та функціонального управління.

Даний блок включає технічну підтримки ІТ-інфраструктури мережі з графіком 24 на 7. Фахівці аутсорсингової фірми здійснюють також роботи по конфігурації, вирішують проблеми з працездатністю мережевого обладнання. Це дозволяє замовнику заощаджувати час та ресурси для організацію обслуговування.

 1. Оренда персоналу.

Така послуга дає змогу уникати ризиків з пошуком необхідних трудових кадрів. Адже клієнт має можливість отримати досвідчених працівників, у тому числі й ІТ-спеціалістів. До того ж, рівень кваліфікації наданого персоналу вищий, ніж існуючого. Обслуговування найманих фахівців відбувається за рахунок компанії-виконавця, що збільшує доходи замовнику. Пакет оренди допомагає зосередити час, сили та ресурси на розвитку бізнесу.

 1. Аутсорсинг територіально-розподілених філій.

Цей блок аутсорсингу передбачає організацію мережевої інфраструктури. Сюди входить:

 • постачання всього набору обладнання;
 • створення робочих місць;
 • пусконалагоджувальні роботи устаткування всіх філій;
 • забезпечення безперебійної працездатності системи.

Перед початком співпраці аутсорсингової компанії та замовника проводиться перевірка фірми та формується поетапний список дій. Тільки після цього можна починати процедуру передачі підприємства на сервіс. Завдяки аутсорсингу підтримки мережевої інфраструктури можна отримати цілодобовий моніторинг системи, висококваліфікований обслуговуючий персонал, а також заощадження фінансів.

 

 

Для всіх нових клієнтів

Ми допоможемо зробити правильний вибір